Wyposażenie naszego pupila w elementy odblaskowe ważne jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Odpowiednio dobrane odblaski zapewnią bezpieczeństwo zarówno psu, jak i spokój i większą kontrolę nad psem właścicielom.

Obecnie na rynku znajduje się wiele świecących gadżetów. Od odblasków, po elementy fluorescencyjne i LED-y. Odblaskowe smycze bazują na odbijaniu światła. Fluorescencyjne szelki wymagają wcześniejszego naświetlenia przy użyciu sztucznego światła. Niezależnie od warunków pogodowych działają lampki LED, zasilane dzięki wymiennym bateriom.

Każdy świecący element znajdujący się na naszym pupilu za podstawową funkcję ma zwiększenie jego bezpieczeństwa. Szczególnie przydatne podczas biegania, spacerów po lesie czy uczenia sztuczek naszego psa. Wykorzystując elementy odblaskowe, zyskujemy większą kontrolę nad psem, łatwo możemy go zlokalizować i zobaczyć, w jakim kierunku się porusza. Do biegania po lesie idealnie nada się odblaskowa kamizelka, dzięki której nasz pupil będzie widoczny z dużej odległości.

Prócz zapewnienia bezpieczeństwa fluorescencyjne gadżety mogą zapewnić naszemu psu świetną zabawę. Solidne wykonanie odgrywa tutaj kluczową rolę, ponieważ zapewni swobodne użytkowanie przez
naszego psa. Dyski, piłeczki z diodami LED możemy wykorzystać do zabawy w terenie, jak i w ogrodzonym ogrodzie. Diody LED zapobiegną zgubieniu zabawki przez naszego psa.

Dodaj komentarz